| skriil a întrebat:

Am auzit ca multe fete incearca creionul de buze ca si creion de ochii dar nu foarte mult in general culorile sidefate sau tonuri de toamna. ce parere aveti?happy

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Probabil pentru ca nu gasesc culoarea.
adica eu cel putin nu am vazut rosu sau astea... poate din asta.
Dar nu cred ca-i bine, poate ala are o compozitie specifica pentru buze.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu au ce face
D'aia e creion de buze sa il folosesti pentru buze
Cat de scump e sa iti iei un creioni de ochii ca doar nu dai faliment pentru 10 lei sau mai putin cat o fi oh go on.
Totusi este treaba lor happy.