| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca vara daca iti invelesti picioarele intr-o folie(de aluminiu) si stai la soare ceva timp pana cand iti transpira picioarele ti se vor subtia.este adevarat? daca da cu ce trebuie sa ma dau pe picioare inainte sa le invelesc in folie pentru a transpira mai repede?

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

CU niste crema de corp.Sau ceva anticelulitictongue Dar unde stai la soare cu folie de aluminiu pe tinerolling on the floor? O sa arati ca omu' de tinichea.In cazu' in care n-ai curte. Oricum succes. Si da, este adevarat. Cel putin in cazul abdomenuluiconfused dar banuiesc ca la picioare e la fel:* Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, eu chiar azi am stat, nu neaparat folie de alumuniu, si dinaceea care impachetam mancarea, polie pe plastic, e f bna,,,,, deci azi am stat la soare cam 4-5 min si, cand am vazut ce aveam pe picioare/cata transpiratie, am fost b bucuroasa, o folosesc de vreo 2-3 saptamaini si am slabit cam 3-4 kg.(nu o folsesc zilnicwinking