| Jack9 a întrebat:

Dau funda.Eu vara nu pot sa port slapi pentru ca atât de tare imi transpira picioarele incat de la praf se face ca un noroi pe picioare si in slapi ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JoleneSth20 a răspuns:

Eu folosesc un spray pentru picioare antiperspirant.
Ţi-l recomand pe cel de la Oriflame - Feet Up Advanced 24H. Are recenzii bune pe site + că poţi verifica asta.
Absoarbe umezeala datorită talcului din compoziţie și menţine confortul.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te speli pe picioare zilnic, de cate ori e nevoie.
Imediat dupa uscare poti da cu praf de talc, sa nu transpire.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O metoda este sa mergi l o farmacie care are si laborator si sa ceri o solutie de 10% formol si cu mentol. Eu asa am scapat de transpiratia picioarelor. Ce sunt prin farmacii si magazine sunt porcarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti slapi, aia oricum se poarta doar la plaja

| Felys a răspuns:

Te speli de 10 ori pe zi pe picioare si aia e, nu astepti pana te umplii de noroi

| Albinuța767 a răspuns:

Sunt șpreiuri pe care le dai pe picioare poți comanda de la Avon sau de la farmacie poți cumpăra.

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Hai hai mai cu curaj mai cu curaj mai cu tupeu

| lavande77 a răspuns:

Este o solutie numita Sudan(nu stiu sigur daca e pentru transpiratie sau pentru miros) sau daca nu cauta pe Youtube: #DragaStef: Cum scap de transpiratia excesiva? Fata vorbeste despre un produs care pare foarte bun.