| Corina3042 a întrebat:

Am auzit de la mai multe persoane ca violetul de gentiana poate fi folosit pentru nuantarea parului.As vrea sa stiu mai multe detalii (de unde pot face rost, cum se foloseste etc.) Multumesc happy

4 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Costa 2. 50 lei si se gaseste in farmacii.
dar nu iti recomand sa folosesti se ia foarte usor pe maini pe haine...

| unknown a răspuns:

Si daca ai parul mai inchis la culoare nu iese culoarea asa de bine la o colega i-a iesit verde

| ..::JB_love::.. a răspuns:

Violetul de gentiana se gaseste in farmacii.Solutia coloreaza in mov, insa culoarea nu dureaza foarte mult(in maxim 2 spalari nu se mai vede deloc, depinde si cat de des te speli), trebuie sa te avertizez ca se ia foare usor pe perne si pe tricouri, iar atunci cand o oplici sa iti iei manusi de plastic mentru ca se intinde foarte uratwinking.

| mfbluu a răspuns:

Pai DE la farmacia DONA...in jur de 2. 5 lei
sunt si alte nuante... e adv ca se ia pe orice material si la 1 spalare ce 2 se iastraight face