| t0xic1girl a întrebat:

Am balul de sfarsit de a8a la discoteca...si vreau sa ma imbrac cu o fusta tutu un tricou cu spatele gol[si o curea lata]... credeti ca s-ar potrivi pentru locatia unde are locbig grin?

4 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Se potriveste perfect! Cu niste tocuri o sa arati senzational dar eu zic ca la tricou cu spatele gol nu prea merge cureaua lata.Renunta la ea si astfel vei vi mult mai comoda.Nu pune prea mult machiaj ca sa arati cat mai naturala.Bafta!

| Ramona_5995 a răspuns:

Da, s-ar potrivi, dar nu prea merge tricoul cu spatele gol cu acea curea lata. Mai bine las-o deoparte, si adauga si niste tocuri, nu prea mari, ca sa te poti simti in largul tau kiss. Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge, dar ai grija la asortatul culorilor si la accesorii ( nu prea multe ca o sa fii prea incarcata)

| .exe a răspuns:

Mergewinking