| t0xic1girl a întrebat:

1.Peste 2 saptamani am banchetul si mi-am cumparat o rochita mulata albastra...gen eleganta, si vreau sa-mi spuneti ce pantofi as putea sa-mi cumpar? avand in vedere ca am picioarele cam subtiri:-s

2.Si peste 3 saptamani am balul care se tine la discoteca...si as vrea sa-mi cumpar o fusta tutu si un tricou cu spatele golthinking(si o curea). credeti ca ar merge?

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

1. ti-as recumanda o pereche de pantofi negri cu tocul inalt si simpli.
2. merge fustita tutu, dar ti-as recomanda cu un maieu simplu si fara curea. :*

Răspuns utilizator avertizat
| jolie a răspuns:

Eu asi fi de parere in loc de pantofi sa iti cump. o pereche de sandale elegante picioarele subtiri nu prea se vad bine in pantofi ca si asa este cald nu mai e frig si iti alegi culoarea si modelul in functie de posetuta si accesorii SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://images.okazii.ro/auctions/2009/09/26/239935213-3513348-700_700.jpg asia cred ca ti s-ar potrivi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti sa porti pantofi cu toc ar fi ideal eu personal am avut un fel de bascheti si pot sa spun ca vin chiar bine, pantofii cu toc raman daca esti o persoana mai eleganta si delicata, poti lua si cizme sau bascheti, de ce nu? de tine depinde