| Green4Apple a întrebat:

Am barbia si obrajii destul de plinuti si de aceea ies cam urat in poze(fata rosie si din astea)Ce pot face ca sa remediez asta? Sa scap de barbia si obrajii plinuti sau macar daca i pot acoperi cu vreun produs cosmetic ca fata mea sa para mai slaba? FUDITA!

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Fond de ten mai deschis pe pometi spre nas si altul mai inchis pe arcade si mai jos de ele.Asta iti va subtia fata. Sper ca ti'am fost de ajutor! Succes!

3 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Si eu ies rosie in obraji in toate pozele, chiar si buletinu arata naspalaughing
Incearca cu niste pudra sau fond de ten!

| Kyrie a răspuns:

Da o poza cu tine si-ti zic

| GeannyXdt a răspuns:

Slabeste tu laughing)