| anonim_4396 a întrebat:

Eu seman foarte mult cu tata. de fapt arat EXACT la fel ca el..Si ma enerveaza destul de tare, pentru ca tata e urat iar mama e foarte frumoasa. si eu seman tocmai cu el, si ma enerveaza ca sunt urat rau.Mai ales cand in unele oglinzi sau poze imi vad maxilarul mai ingust, barbia frumoasa si dupa realizez ca in realitate arat exact la fel ca el, cu maxilarul foarte lat, si ma intristez rau.Ce pot face sa scap de asta?

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Parca spuneai ca esti foarte frumos. Acum spui ca esti foarte urat. Decide-te odata, si nu ne mai face sa fim confuzi.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Uneori am impresia ca sunt frumos, alte ori ca sunt urat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă tot semeni leit cu taică-tu, fă exact ce-a făcut el: ia-ți o nevastă foarte frumoasă. Dacă reușești, abia atunci poți spune că semeni cu el!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci erau alte vremuri. acum conteza doar aspectul si banii

| JusTPauL a răspuns:

Ce prostie."imi va maxilarul mai ingust si apoi cu maxilarul foarte lat.
Tu judeci sau faci misto?

| anonim_4396 explică (pentru JusTPauL):

Eu cred ca tu nu prea judeci. Sau ai un handicap la maini

| Copila2016 a răspuns:

Te poți opera dar operația costă mai mult decât arăți tu.