| Denisa a întrebat:

Am citit pe un forum de pe Google in care zicea o fata ca avea parul ondulat si degradat si a folosit sapon si balsam pentru parul drept Syoss Dupa ce la folosit nu a mai avut parul ondulat si drept. Credeti ca e adevarat? Ce parere aveti despre aceasta marca? Am parul des des si putin ondulat iar de la placa este foarte uscat. Sper sa functioneze si la mine acest sampon si balsam.

Răspuns Câştigător
| anutza1 a răspuns:

Hi, eu tot folosesc acest sampon si vad ca ajuta poate nu la tot parul ajuta

3 răspunsuri:
| roberta_3262 a răspuns:

Da, eu cred ca o sa iti meargabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc happy syons si nimiclaughing deci tot cret ebig grin

| Mew Mew girl a răspuns:

Nu cred e doar o reklam