| Mirela a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru parul degradat? Si ce masti pentru acesta?
Ce parere aveti de Gliss Total Repair sau de Dove pentru par uscat si deteriorat big grin?

P. S. : Am folosit in jur de jumatate de an placa cam o 1-2 ori pe saptmana big grin

7 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Cele de la L'oreal mi se par mie foarte bune, eu le folosesc si sunt multumita!

| campanario a răspuns:

Gama de la Gliss L'oreal am folosit'o si eu si sunt doar vorbe in vant! Am cheltuit o groaza de bani pe toata gama, sampon, balsam, masca, lotiune pentru pieptanat, si nimic! Dove nu l'am folosit niciodata, si nu prea cred ca am sa il folosesc, pentru ca ma gandesc, ca avand in vedere ca am parul mai gras, imi este teama sa il ingras mai mult.happy pentru ca cica contine crema si nu stiu ce. Iti recomand cu caldura, o lotiune pe baza de petrol, se foloseste odata pe saptamana sau ulei de masline incalzit putin si aplicat pe par. Face minuni!( in plus, chiar daca e un ulei, nici nu ingrasa parul! Sper ca ti'am fost de folos :* P. S: Nu iti mai intinde parul pentru ca dauneaza grav firului de par tongue foloseste peria si foehnul, si astea numai la ocazii speciale.

| iuliaoprea a răspuns:

Sampon delicat pentru utilizare zilnica de la Amway si masca reparatoare intensiva de par (iti lipeste parul pur si simplu dupa prima utilizare 85% din varfuri se lipesc la loc) sau daca esti vopsita poti folosi samponul Color Care tot de la Amway impreuna cu balsamul.

| Butsilee a răspuns:

Incearca produsele de la avon mai ales balsamele happy cele de fortificare, intarirehappy eu le folosesc si sunt f bune :X

| Mirela explică:

Multumesc pentru raspunsuri 22ror big hug

acum am inceput sa ma spal cu samponul Dove.si mi-am aplicat si o masca cu ulei de masline+galbenus de ou+lamaie+putin otset. big grin

| robby_7943 a răspuns:

Io iti zic sa te speli cu Clear! e chiar super tare, se vede dupa primele spalari efectul. Incearca si vezi.