| Morphine21 a întrebat:

Am comandat gratuit catalogul yves rocher si mostrele. Cat este taxa postala? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| pau89 a răspuns:

Nu se percepe nici o taxa, iti va veni in cutia postala tongue Si eu am comandat, deci ti-o spun din exeperientatongue

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Nu cred ca iti ia taxe pentru ca ai comandat catalogul cel putin nu ar trebui. oricum de un lucru fi sigura ai ales o marca excelenta. eu sunt in strainatate si folosesc aceiasi marca de vreo cativa ani, si au preturi destul de bune, iar produsele exceptionale.

| Maya. a răspuns:

Pai daca e gratuit asta inseamna ca trebuie sa includa si taxa postala.

Daca nu, pretul taxei depinde de distanta de unde vine. Pana in 20 de lei cred.

Succes!

P. S tongueosibil sa ma insel.big grin