| mirelau a întrebat:

Am cosurii crying ca deeeee... sunt la PUBERTATE ce sa fac? am incercat de la cosmetic plant si crema si lotiunea am incercat iste pastilute de la AKNEIL am incercat si crema AKNEIL am mai incercat un sapun lichid antimicrobian de la geovital si crema am incercat masti de la avon crying oo gramada nu mai stiiu spuneti-mi va rog vreau un tratament bun care sa-mi treca cosurile in 2-3 zile maxim vaa rogg funda mersi:*

15 răspunsuri:
| LAYILA a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci un pic mai mult sex bine acum depinde cati ani ai 16, 17? daca nu asteapta sunt lucruri naturale o sa dispara!

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru LAYILA):

Pana se face ea mare nu ii aratam noi cum se face? laughing

| LAYILA a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Ai drepate :-) era o sugestie draga.cum adica noi?

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru LAYILA):

Eu cu tine ca la sex de obicei e nevoie de 2 nu? happy

| LAYILA a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Ahahaha ce glumet esti tu mai? dar de unde esti daca nu sunt prea insistenta?

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru LAYILA):

De unde vrei tu sa fiu!

| LAYILA a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Daca zici tu?

| Brittanie a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la un medic. Poate sa ti le arda sau.stie el.

| luiza46 a răspuns:

Incearca ZYNERIT ...la mine a mers

| mirelau explică:

In pulla mea ce e la mine aici? va combinati pentru sex a?

| LAYILA a răspuns (pentru mirelau):

Nu :-P ucigasuldeprostie ma doreste ahhahahah! glumesc :-)

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru LAYILA):

Doar ii aratam fetei cum sta treaba cu sexu atat tot laughing Si oricum cred ca esti prea mica pentru mine. O zi placuta cin te prnde sa te... scape de cosuri laughing

| LAYILA a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

:-Pnu am cosuri si sunt sigura ca sunt mai mare decat tine:-P

| LAYILA a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Ti as spune da nu pot sa iti trim mesaj ca oricum cu 3 ani mai putin ca tine deci :-P

| mirelau explică:

Faa tampitoo am 14 ani curvo esti o curva dinaia laughing