| claudiu12_9253 a întrebat:

Am cumparat astazi un sampon.Se numeste SYOSS si este negru(ma refer la eticheta). Insa am o nelemurire.Este pentru femei sau pentru barbati? Pe spate nu scrie pentru ce e. Pun aceata intrebare deoarece scrie pe spate ca da parului o ingrijire ca la coafor.Si din cate stiu eu noi barbatii nu ne ducem la coafor laughing))). Voteaz fiecare raspuns si cel mai bun funda.

Răspuns Câştigător
| Alexa_9443 a răspuns:

Exista doar un shanpon Syoss acela negru. Cel alb e balsam.
Este uniisex. Chiestia cu "ingrijire ca la coafor" este pentru a arata aca e din gama sanpoanelor care se fol la coafor! Deci il poti fol cu incredere! Sper ca te-am ajutat happy!

9 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Daca mai jos de unde scrie SYOSS scrie MAN inseamna ca e de barbatibig grin

| noktambul a răspuns:

Dar la frizer te duci?

| Minks a răspuns:

Femeile tot par au in cap, nu sunt extraterestre si nu se spala cu vreun soi de kriptonita pe cap, deci cred ca nu conteaza.

| FunnyLoOVe a răspuns:

Samponul SYOSS negru este pentru barbati, folosestel fara nuci o grija.

http://femina.rol.ro/....../index.php

Intra pe acest site si citeste despre acest sampon.

Funda?

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Eu folosesc acest şampon, şi, mă rog, mi se pare că este destul de bun.
Dar, cu un fel de părere de rău îţi spun că este pentru femei. Iar cel care este.hmm.alb, este balsam de păr, tot pentru femei.
Nu ştiu sigur dacă există şi pentru bărbaţi, din aceeaşi marcă. =D

| Deutsssa a răspuns:

Incearca sa-l folosesti...nu`ti poate face raw.

| anadragutza a răspuns:

Este pentru femei (fete)

| vazelin a răspuns:

Sincer nu stiu ce e asa mare chestie... exista sampon dupa sexe?laughing da ce parul femeilor e altfel de par decat al barbatilor?laughing sau poate vine cineva te miroase si rade de tiine ca te speli cu SYOSS negru laughing
conteaza sa te speli!

| aLy_7407 a răspuns:

Eu zic ca samponu poate fii bun si pentru femei si pentru barbati... Daca nu scrie pentru ce "rasa" e insmn ca e bun pentru ambele sexe. happy