| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat de la un magazin din Baneasa un parfum la 50 de ml si am dat 300 de lei.
Cand am ajuns acasa, am gasit parfumul respectiv pe Aoro la 50 de ml, dar la 150 lei, iar cel de 80 ml era 190 lei.
De ce pe Aoro e asa ieftin?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe Aoro cât de original este?
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Pentru ca pe aoro nu au adaos comercial, e un magazin online...si eu am vazut ca sunt produse mult mai ieftine decat in magazine si nu cred ca se pune problema ca sunt contrafacute.

| Kasia a răspuns:

Cu aoro intotdeauna a fost ceva suspect. unii zic ca nu sunt originale, altii ca da.nici eu nu mai stiu ce sa zic, sunt dubios de ieftine dar unele parfumuri pe care le am sunt bune, persista nu mi se pare ca ar fi contrafacute.