| sabela a întrebat:

Am cumparat un gel pentru cosuri de la favisan cu gentiana, germeni de grau, zinc, dar nu stiu cum i-l pot folosi. Ma poate ajuta cineva pentru ca nu sunt recomandari pe acest produs.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il aplici doar pe cosuri, dar iei un betisor pentru urechi pui o picatura din gel si folosesti de fiecare data alta parte a betisorului pentru fiecare cos, e mai bine pentru a nu transporta infectia de la un cos la altul. daca ai mai multe cosuri de tratat pregateste-te cu mai multe betisoare.

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Banuiesc ca trebuie sa iti dai cu le pe fata? altceva nu vad ce ai putea sa faci cu el.

| sabela explică:

Asta stiu dar dau pe toata fata sau doar pe cosuri si de cate ori pe zi