| AllyRozy a întrebat:

Se poate cumpara uleiul de germeni de grau de la farmacie? Multumesc anticipat. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sigur vei gasi, insa este putin scumpel.
Eu am gasit un astfel de ulei, la un plafar.
Funda?

2 răspunsuri:
| Different69 a răspuns:

Da, dar gasesti si in supermarket

| PaulBoSsss a răspuns:

Da sau ai putea sa comanzi aceasta solutie cu germeni de grau de la AVON, eu de acolo o am si nu este numai pentru cosuri ci si pentru puncte negre