| Sara2 a întrebat:

Am cumparat un pachet de tide dar nu sprecifica clar daca e automat sau manual, pe fata ca imaine apare un cos cu rufe (imaginea aia mica) iar pe spate apare si un sertar ca cel de masina de spalat si piesa aia in care torni dero si piesa aia din spatele masinii, pe eticheta din marchet scria automat dar nu inteleg de ce nu scrie, imi e sa nu stric masina de spalat, voi ce credeti dupa descriere?

3 răspunsuri:
| QuiPp a răspuns:

Depinde si de pretul pe care l-ai platit, daca e ceva foarte ieftin, ti-as recomanda sa nu le folosesti.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Este automat.

| mona a răspuns:

Este automat