| anonim_4396 a întrebat:

Am cumpărat un tricou și nu prea îmi place de la Peek& Cloppenburg ( Review) îl pot returna și să îl înlocuiesc?

7 răspunsuri:
| Feitan a răspuns:

Daca l-ai cumparat online, ai timp 30 de zile, daca l-ai luat din magazin trebuie sa te duci sa vorbesti cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Feitan):

Din magazin l-am cumpărat.happy

Răspuns utilizator avertizat
| liliana77any a răspuns:

Il poti returna, poti sa il schimbi si cu un alt produs.
Trebuie sa ai bonul neparat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru liliana77any):

Mda,o sa vad azi, iar trebuie sa fac drumeții.

| Brizbriz a răspuns (pentru Feitan):

"acum 11 ore | Feitan a răspuns:
Daca l-ai cumparat online, ai timp 30 de zile, daca l-ai luat din magazin trebuie sa te duci sa vorbesti cu ei."

2. e comanda online, poti sa il ridici din magazin
1. dpvd LEGAL, ai dreptul numai la 14 zile calendaristice sa faci retur, ca sunt multe magazine (mai ales eMAG) care dau 30, nu inseamna ca legea te acopera 30

@ZenoDinCitium chiar daca nu l-ai comandat on-line, sunt multe magazine care nu te lasa cu ochii in soare, in ideea ca mai vii pe la ei daca se poarta frumos cu tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru liliana77any):

Mi la schimbat și fără bon