| Roșiuță a întrebat:

La peek and cloppenburg daca returnez produse imi da banii inapoi si ma pot duce sa-mi iau si din alte magazine sau trebuie sa ii cheltuiesc numai la ei in magazin?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti da banii înapoi

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Bruh
Ce logica.

| Roșiuță explică (pentru Catrice):

Bruh,in unele magazine esti constrans sa cumperi/schimbi produse in suma pe care ai dat o pe produsele returnate si asta e valabil doar in magazinul respectiv

| Catrice a răspuns (pentru Roșiuță):

Bruh una e să-ți dea bancnota de 50 înapoi sa te ștergi la cu... înțelegi tu și alta să-ți dea la schimb un cupon/voucher/posibilitatea de a alege la returnare altceva de același preț.

| BogdanZ123 a răspuns (pentru Catrice):

într-adevăr, în unele magazine iti da voucher nu banii înapoi. Dar domnul de aici cu "ce logica" nu este deloc umblat sau experimentat sa știe. Dacă nu știe el, considera ca este o prostie dar el nu are habar. Asta e problema e internet, oricine cu acces poate sa comenteze, chiar dacă are 10 ani. Dacă ai vedea fetele tuturor care comentează, citi ani au și ce au făcut în viață, nici nu te-ai mai deranja sa răspunzi acestor copii.