| anonim_4396 a întrebat:

Am de cativa ani puncte de grasime sub ochi, in zona unde apar cearcanele, dar sunt multe, de diferite dimensiuni, si nu stiu cum sa scap de ele. Am incercat sa mi le scot eu, cu un ac, dar nu merge, si fiindca sunt foarte multe nu prea am rabdare, plus ca este foarte dureros. Inca nu am vizitat un dermatolog sau cosmetician in legatura cu problema asta. Stiti vreun tratament, masca, metoda sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| lariiiin a răspuns:

Dupa ce faci baie scoatele cu un ac atunci e mult mai usor si nu te doae si incearca sa te dai cu creme pentru fata cat mai des!
fundita pls

1 răspuns:
| alice_2534 a răspuns:

Nu nu nu face prostia de a le scoate cu acul e foarte periculos mergi la un dermatolog sau foloseste creme pentru fata si eu am avut si au disparut folosind crema de fata mult noroc. funda?