| anonim_4396 a întrebat:

Am un punctulet de grasime cam la un centimetru de ochi(in zona unde se fac cearcanele). Ce pot sa-i fac sa scap de el? il am de vreun an...si nu dispare

2 răspunsuri:
| ecristinamc a răspuns:

Asa am si eu.winking
Nu e nimic grav stai linistitawinking

Se formeaza din cauza consumarii in exces de grasimi. Daca totuysi vrei sa tii un regim sa scapi de eaa, nu mai manca deloc fgrasimi si scapiwinking

| graylady a răspuns:

Din cate stiu punctele de grasime se pot scoate.Consulta mai intai un dermatolog si vezi ce-i de facut:*