| MeMyselfI a întrebat:

Am destul de multe cosuri pe fata si nu prea am chef sa dau bani pe creme.Stiti vreo masca ceva de fata care se poate face acasa? Ceva simplu plss.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Naomitza a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GPe42Bzxbkc uitate la asta pana la capat

4 răspunsuri:
| tequila777 a răspuns:

In primul rand, mastile cu argila - exista argila cosmetica de cumparat, de ex de la Aslavital. Sunt bune si mastile cu namol, sau minerale de la Marea Moarta. Uite, eu nu ma omor dupa marca Avon, dar au o masca din aceasta foarte buna, cu namol si minerale de la Marea Moarta, si nu e nici prea scumpa, oricum te tine destul:

http://images.izideal.com/......-mask.jpeg

Si in caz ca ai problemute, intre timp poti folosi Baneocin - pudra, sau unguent, e ff bun pentru cosuri, care se cicatrizeaza apoi f frumos, si este si f ieftin - il iei de la farmacie, e tare bun de avut in casa _______ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!

| maftei a răspuns:

Eu am luat ceva de pe saite special de cosuri si ati garantez e forte bun.Intra pe saitul:www.e.l.f.Este un baton pentru asa ceva, eu a dau cand imi apare cosuri si nu mai am nimic

| maftei a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca cel de la elf te costa 8lei si este creion pentru cosuri, pentru mine functioneaza

| MeMyselfI explică:

Ms