| StelutaDintreNori a întrebat:

Am dintii incisivi superiori prea lati si prea lungi. Ce sa fac sa ii mai scurtez?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dentistul ii rezolva.

| PetreConstanta a răspuns:

Daaaa dar nu tu du-te la dentist ha ha ha

| Marie_9156 a răspuns:

Poti merge la stomatolog si iti spune el ce ai de facut

| PinkDea a răspuns:

Du-te la dentist o sa ti scurteze el

| adriana_8719 a răspuns:

Doamneeee...cum sa ii scurtezi? nu cred ca ti-ar face nici un stomatolog o astfel de lucrare, pentru ca exista riscul sa iti distruga dintii pentru toata viata. ai putea insa sa renunti la mica ta obsesie cum ca ai avea dintii ciudati in vreun fel, pentru ca nu sta nimeni sa se uite in gura ta sa vada cum ai dintii.Si daca chiar vrei sa ii modifici, ii poti scoate la un cabinet si sa iti faci implamt, ca dupa doi ani sa iti cada si sa fii nevoita sa ii pui iar, si iar si iar.mai bine stai cu dintisorii tai...ca e mai bine asa

| Schizophrenic a răspuns:

Roade un copac.

| Ank02 a răspuns:

Taietii cu flexu rolling on the floor). glumeam.nu cred ca poti face ceva. adica numai daca tii scoti si iti pui altii.

| AnOrdinaryGuy a răspuns:

Nimic

| diana_3310 a răspuns:

Pune`ti aparat dentar. cel mai bine ar fi sa consulti un medic stomatologwinking

| adrian_5094 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa ii tai cu drujba!
rolling on the floor))))))))

| Catalin336 a răspuns:

Pilestei!laughing