| anaconda_9795 a întrebat:

Am facut tratament 2 luni cu superslim dar nu mi-a dat niciun rezultat.nu am slabit deloc.imi poate spune cineva daca a luat si a patit la fel? sau daca a luat si a dat rezultate? plllssss

Răspuns Câştigător
| klaudia_4431 a răspuns:

Sincer depinde si de organism, nu intotdeauna da rezultate!

5 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Nu poti slabi fara sport! Punct!

| shnako a răspuns:

Felicitari ZyReXe, daca nu minti ti-ai f***t organismul. Orice slabit care e peste jumate de kilogram pe luna face rau corpului. Nu spun ca e neaparat rau sa slabesti un pic mai mult, dar slabitul asa mult si brusc dauneaza extraordinar corpului. Aaa da, nu te mira de ce esti plina de vergeturi happy

| bebedin17 a răspuns:

O prietena de-a mea mi-a spus ca a folosit super slim dar acum un an pentru ca acum toate sunt contrafacute si nu mai sunt bune de nimic. tot ea mi-a recomandat capsula de slabit despre care am mentionat mai devreme la intrebarea precedentawinking

| ZyReXe a răspuns:

Pai Nu Stiu Ce e Acela SuperLism dar daca vrei sa slabesti Lasa in P L M regimurile de kk t fa cum am facut eu si o sa slabesti pana la 14kg in doar o luna si foarte simplu mananci mai putin decat inainte dar ai voie sa mananci orice si mai rar cartofi prajitzi si fast food si dupa ora 6 absolut nimica nu mai bagi in gura eu am fost la medic mi-a dat un regim numa cu legum si buruieni sin in 2luni am slabti 3kg si cu regimul meu am slabit 11 kg intr-o luna si vreo 5 zile Si am doar 11 ani.Dar iti trebuie Si ambitie BFT

| CeaiuriDeSlabit a răspuns:

Buna, pentru problema ta si a multor alte femei avem o solutie care poate nu pare de incredere dar chiar functioneaza. Ai incercat vreodata sa slabesti cu ajutorul ceaiurilor? Daca nu, hai sa iti zic in mare despre ce e vorba. Ceaiurile noastre sunt 100 % naturale, dar combinatia de elemente care se afla in continut te pot ajuta sa slabesti pana la 9 kg in 15 zile. Toate astea bineinteles impreuna cu o dieta potrivita. Mai multe poti afla pe site-ul http://www.ceaiurideslabit.ro/