| BUDOKAI a întrebat:

de saptamana trecut luni mam imbolnavit si nu am avut pofta de mancare chit ca luat zinnat si presupun ca si de acolo pofta de mancare mi-s-a luat, am slabit foarte mult si nu imi place deloc, si vreau sa incerc sa mananc mai zdravan, pantru ca acum nu mai iau zinnat si tratament injectabil pentru fa am facut pneumonie, aseara am mancat mult, si planuiesc sa mananc mai consistent dar inca pofta de mancare tot nu am, se poate intampla asta din cauze injectiilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Nu aveai pofta de mancare de la boala.Nu mai lua medicamente pe stomacul gol, risti o gastrita sau un ulcer.