| iza_6264 a întrebat:

Am fata ovala si momentan sunt satena. Vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare mi s.ar potrivi.Am ochii verzi si tenul nu esti nici foarte deschis nici foarte inchis.

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Roscata cred eu love struck.

| annie_9752 a răspuns:

Eu am tot ochii verzi, sunt satena si tenul deschis si mi s-a spus ca mi-ar sta foarte bine daca mi-as vopsi parul negru(desigur, nici nu-mi sta gandul la asa ceva, am doar 14 ani), dar ti-am spus asta pentru ca eu cred ca ti s-ar potrivi si tie aceeasi culoare!
As mai avea un sfat pentru tine, mi se pare foarte interesant:uita-te la femeile de pe cutiile de vopsea si cauta una care sa aiba cam aceleasi caracteristici:ochii deschisi(verzi, albastri), si tenul potrivit(nici inchis, cici deschis)! Culoarea pe care o are cea care dispune de ce am spus mai sus ti se va potrivi cel mai bine!

Sper ca ti-am fost de ajutor! Mult succes si anunta-ne te rog si pe noi ce culoare ai ales!

| iza_6264 explică:

Puteti sa imi spuneti si cum sa ma vopsesc si cum sa ma tund... vreau sa imi schimb look-ul...

| carmen1429 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ti-ar sta blonda si nu stiu cum ai tu parul de lung, nu stiu cu breton drept sau intr-o parte si tunsa in scari sau tunsa pana la barbie sau daca ai breton fa-ti gogoasa sus...ai arat super cred eu.thinking

| dienutza_7335 a răspuns:

Blonda ar fi dragut baieti ar sta la coada pentru tine

| MONYK_5049 a răspuns:

Eu zic sa te faci blonda

| MONYK_5049 a răspuns:

Eu zic sa te faci blonda.