| oana_8373 a întrebat:

Vara aceasta mi-as dori sa ma vopsesc. dar nu stiu cum?! mentionez ca am tenul deschis la culoare, fata ovala, ochii caprui mai inchis si parul satenbig grin deci ce imi sugerati?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un blond inchis love struck cred ca ti'ar sta bine happy.

| Happyness a răspuns:

Pai avand in vedere ca ai tenul deschis iti sta bine cu orice culoare.eu sunt la fel ca tine par saten ten deschis si ochi caprui.am fost blond aluna roscat brunet suvite blonde acum rosu rubiniu. vreau sa zic ca mi-a placut cum mi-a stat :) http://koinacasaipusthiu.hi5.com asa sunt acum:P