| danger0ousgirl a întrebat:

Am fata ovala,tenul deschis,ochii verzi, parul saten mediu in scari pana sub sani.As vrea sa ma vopsesc din nou(am fost blond inchis,ciocolatiu si bruneta),dar nu stiu de data aceasta as vrea un blond sampanie dar ar tebui sa ma decolorez si nu stiu daca mi-ar sta prea bine, iar bruneta toat lumea imi zicea ca imi statea super si e si mai usor de intretinut culoarea.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Daca iti statea bine, fa-te bruneta. macar asa nu iti arzi parul.