| crysu a întrebat:

Am fost bruneta si din luna martie nu m-am mai vopsit deloc, la radacina mi-a crescut parul si am culoarea mea naturala saten deschis, dar pe unele portiuni de par il am mai inchis...si vreau sa ma suvitez blond, si am fost la salon si mi-a facut o suvita si la radacina imi iese asa cum vreau eu dar la varfuri spre roscat si nu imi place... oare cat trebuie sa mai astept? sau sa ma fac de 2 ori si o sa imi iasa?

3 răspunsuri:
| calugaruandreea a răspuns:

Foloseste produse de la gernier, sunt foarte bune. Si la salon trebuie sa iti faca uniform! nu au cum sa nu iasa! cere mai intai o decolorare``usoara`` si apoi sa iti aplice vopseaua pe suvite.

| alina58 a răspuns:

Mergi la salon sa iti faci decapaj, apoi mai stai cateva zile si poti sa iti faci suvite blonde. Sau tu vrei sa fi bruneta cu suvite blonde?

| inzis92 a răspuns:

Vorbeste cu o tipa de la coafor sa te decoloreze, acolo unde vrei sa faci suvite. Eu asa am fost facuta de fiecare data