| ABcd12390 a întrebat:

Sunt bruneta(negru )si doresc sa ma fac ombre spre blond( exact ca in poza mea de profil, putinnn mai inchis) Doar ca acum 2 ani am avut partea din fata vopsita mai intai blond de la radacina,iar apoi roscat peste. De a lungul timpului m-am tuns, dar a mai ramas putin in fata o tenta de blond roscat inchissss. Se vede doar la lumina si foarte putin. Am auzit multe persoane( chiar un prieten care are salon) care zic ca daca am mai fost vopsita,chiar asa putin nu o sa iasa ce vreau. O sa iasa spre portocaliu. Ceea ce eu urasc. Credeti ca e adevarat? deci eu acum efectiv am in fata la varfuri o tenta de blond roscat. Se vede doar la lumina. Altfel nimeni nu isi da seama. Eu nu vad cum m ar impiedica asta sa iasa culoarea pe care o vreau(un blond inchisss, dar cu tenta spre gri-saten, nu portocaliu-roscat ) Specific ca parul meu natural e negru. Si sa nu imi spuneti ca nu o sa mi stea bine blonda, ca nu ma fac blondaaaa. Vreau ceva ombre spre blond-gri. Am nevoie de sfatul vostru

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocuri porti? ce varsta ai?