| Sim95 a întrebat:

Am fundul putin bombat, si vreau sa port o fusta cu volane, as putea? sau as arata caraghios?

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca vei arata caraghios deoarece chiar te-ar avantaja o astfel de fusta. Din moment ce are volane o sa stea mai larguta si nu o sa se vada ca fundul e mai putin bombat. Daca ai fi ales o rochie mulata ar fi iesit mult in evidenta si nu cred ca era bine. Asadar cred ca o sa faci o alegere bunabig grin (parerea mea)! Succes si sarbatori fericite!

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Eu zic că te-ar avantaja o asemenea fustă! Până nu încerci, nu vezi!
Sărbători fericite!

| mmary a răspuns:

Cred ca vine foarte binehappythinking

| dsadasdsada a răspuns:

Lady gaga, cu rochia ca o pasare flamingo...

| Instinkt a răspuns:

Vreau sa vad cat de Bombathappy

| Sim95 explică:

Tin sa mentionez, nu sunt grasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca tu chiar ai putea. Volanele are acoperi talia ta. Daca era una mulata se vedea ca este mare!