| DiAvOlyTzaaa a întrebat:

Vreau fundul mai bombat...cum?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Exista exercitii care dezvolta anumite grupe de muschi de la ...dos,pe care ti-le poate spune un instructor de gimnastica.Sau o intrebi pe J. Lopez cum a facut ea! In general un astfel de fund este dat de la Doamne-Doamne.Noi putem doar sa ajutam natura.Am vazut ca se fac si operatii estetice in care se implanteaza saculeti cu silicon pentru a crea un poponet mai obraznic!

| Gentiana a răspuns:

Exista exercitii, specialisti etc.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu vreau sa scap de el si tu il vrei bombat, deci eu am fundul foarte bombat si nu-mi placecrying

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YGaOkZqJABA&feature=related
Fa exercitii pentru tonifierea muschilor fesieri...

| simovacariu a răspuns:

De ce iti doresti tocmai asta? Cine te place te palce si fara fund bombat.Alte fete se plang ca au un fund prea bombat si tu?

| pisicel_5329 a răspuns:

Eu una am fundul bombat si nu stiu ce sa fac sa scap de el laughing)
incearca diferite exercitii pentru tonifierea muschilor fesieri :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Iti dau din al meu! Oricum m-am saturat ca toti se holbeaza acolo! laughingwinking