| lovepink_2463 a întrebat:

Buna :* sunt mica de inaltime, am aprox 1, 65. pot sa port cizme pana la genunchi? Am si picioare putin mai groase. As arata caraghios daca mi-as lua?

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Nu esti mica de inaltime daca ai 165 de cm. Minione sunt cele de 150 de cm. Eu am 168 de cm si am cizme lungi peste genunchi si nu arat deloc caraghios.

1 răspuns:
| gHelena a răspuns:

Hey. Si eu sunt destul de scunda si nu arat deloc caraghios daca port cizme lungi. In plus, daca ai picioare putin mai groase cizmele peste genunchi te vor ajuta sa maschezi aceasta imperfectiune. Arunca o privire aici si inspira-te din stilul vedetelor: http://www.divahair.ro/......10_-_2011. Un gand bun, Elena.