| Carlamonicaanghele a întrebat:

Am genunchii de la un timp cam negrii nu stiu de ce
aa...si pentru cei care se tin de glume sa stiti ca ma spal in fiecare seara.
ce as putea sa fac sa nu-i mai am asa?
va rooog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ii ai de la o cazatura sau ceva findca daca te-ai spalat inseamna ca e o afectiune a pieli si am avut si eu dar nu te speria ca iti trece destul de repede dar ai putea sa te dai cu o alifie daca vrei

2 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

| maduioana a răspuns:

Pai...si eu am aceeasi problema...in copilarie daca ai cazut pe jos si te-ai lovit posibil.si eu ii am la fel