| wolder a întrebat:

Am gresit eu cu ceva sau nu sunt bune deloc benzile de puncte negre de la BALEA?
la mine n-au functionat, cum a fost la voi?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nici la mine nu a functionat nicio banda si nicio masca.Totusi incearca masca, cu argila.E singura care mi s-a parut ca le diminueaza putin

| wolder explică (pentru J0B0MAT):

Nu mai sunt singura, daca stiam inainte, pe toate blogurile scria cat sunt de bune si erau si poze. Trist. Nu mai cumpar nimic de la Balea niciodata.

| J0B0MAT a răspuns (pentru wolder):

Eu tind sa cred ca nu exista niciun remediu pentru puncte negre. Poate doar vreun tratament ceva la salon.

| wolder explică (pentru J0B0MAT):

Am facut eu la salon. Le scoate manual, aplica ceva, inchide porii cu un aparat. Ei se refac si trebuie sa mergi iar.

| J0B0MAT a răspuns (pentru wolder):

A,deci am aflat atunci.Nu exista remediu pentru puncte negre crying(

| wolder explică (pentru J0B0MAT):

Nu pentru ca porii se deschid, intra praf si mai e si sebum si se fac. Trebuie scosi si aplicate creme pentru inchiderea porilor

| J0B0MAT a răspuns (pentru wolder):

Daca reusesti sa scapi cumva de ele sa imi spui si mie plsss big grin

7 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Pentru mine tot nu au functionat. Acum folosesc o crema, Manuka Extra care este foarte buna, chiar am ramas placut surprinsa big grin recomand