| Diiana232997 a întrebat:

Am incercat sa lipesc niste tenisi cu super glue si m-am ales cu o pata pe ei ..se mai poate scoate pata? Mentionez ca tenisii sunt de culoare rosie

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Du-i la o curatatorie, sigur au solutii care sa scoata superglue-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate incearca sa ii speli cu clor. Nu stiu sigur daca va merge dar incearca!

| DanteRoman a răspuns:

Exista Super Glue Remover, dar nu stiu daca gasesti in magazine.Scrie pe el cum poate fi indepartat. Numai prin prelucrare mecanica dura. Dar si cu diluant de vopsea, ar putea merge. Funda daca te-am ajutat!

| Evușca a răspuns:

Încearcă să freci cu o cârpă cu puțin săpun concentrat.