| Didiuxx a întrebat:

Am incercat sa lipesc ceva cu super glue dar am si eu putin pe degete ce sa fac sa treaca?laughing)

Fundaa

Răspuns Câştigător
| CeeCee a răspuns:

Apa calduta, si daca ai o piatra din aceia de baie da.l jos incet, incet.

8 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sa te speli foarte bine pe maini cu apa fierbinte si cu sapun.
Sigur o sa se duca acel super lipici.
Si eu am patit acest lucru, iar urmatoarea zi nu am mai avut super gluee` pe maini. happy

Sper ca te-am ajutat.

| Nastia a răspuns:

Spala-te pe mana cu mult sapun.

| InnocentSmile a răspuns:

Spala-te cu apa calda si sapun. functioneazahappy
am incercatlaughing
succes:*

| toxik a răspuns:

Baga mainile in apa calda.winking

| Anna_9116 a răspuns:

Sa nu razi:-srolling on the floor da eu imi rod pielitarolling on the floor) adica acolo unde am dat cu super gluewhistling trag cu dintiirolling on the floor) big grin

| monstrulet a răspuns:

Dai cu apa calda repede!

| RominaMaria96 a răspuns:

Se curata in timp (cateva zile)sa nu incerci sa tragi acel lipici de pe degete deoarece vei simti o sezatie de usturime si e posibil sa iti iei si pielea

| BonneLess a răspuns:

Este mai bine daca il cureti cu acetonawinking