| Akahskbw191ut2 a întrebat:

Bună, am cumpărat acum câteva zile o geanta neagra pentru școală doar ca avea ceva lipit pe ea care s-a dezlipit și a rămas urma de super glue pe ea. Cu ce pot îndepărta pata, am încercat sa o spăl dar nu funcționează, mai ales ca este de culoare neagra se vede foarte tare. Mulțumesc pentru fiecare raspuns!

2 răspunsuri:
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Poți sa o bagi la mașină de spălat și pui și dero pe el acolo și pui și cocolino și Bagă-l la spălat 2 ore ai sa vezi ca o sa Lucească

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Din ce stiu eu, nu se foloseste superglue la lipit embleme sau decorațiuni pe genți, ci un adeziv universal sub formã de gel, sau uneori se folosește pistolul de lipit la cald cu silicon, pentru accesorii. Cred cã cel mai simpu e sã lipești altceva deasupra, sau sã-ți coasã cineva la mașinã tot o emblemã, sau ce-ai avut tu acolo.