| Anya_1437 a întrebat:

Am mai pus odata intrebarea dar mai vream completari.Deci am un bolero roz: - din tricot
- e subtire
- are maneca scurta
- are 2 ate sa zic asa (care le pot lega deasupra bustului)
- si vream sa iau cu niste blugi pana mov inchisi inchisi spre negru
- si cu botine negre fara toc
Intrebare este: ce pot lua dedesub la bolero ca habar nu am... M`am gandit sa iau o bluza neagra simpla sau alba sau un tricou alb simplu dar nu stiu... Vreau cate mai multe pareri dai FUNDA!

4 răspunsuri:
| xgeanina a răspuns:

Pai poti lua aceea bluza neagra thinking sau un tricou simplu sau cu imprimeuri [ negru, alb, mov]

| RoxAnneLove a răspuns:

Poti lua maleta, sau un maieu colorat

| Puckauca a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar merge cu o bluza neagra dar simpla.ar arata si sexy dar si elegant.happy negru este o culoare extrem de eleganta si cand porti negru pari mai slabahee hee sper ca te-am ajutat:*

| stoicaandreea a răspuns:

Iti ppoti lua o maleta mai colorata dar in acelasi timp eleganta sa un tricou cu imprimeuri