| deutSa a întrebat:

Vreau o idee pentru tinuta de scoala.Sa fie formata din : colanti negri/pantaloni albi/pantaloni turcoaz/blugi albastrii simpli...bluza roz cu imprimeu/bluza alba cu desen negru/maieu volanase/tricou alb imprimeu mov [pornind de la gat, terminandu-se pe la jumatatea bluzei ]/jacheta alba cu 1 dunga mov pe maneca/Bolerou alb/Sacou alb elegant/sacou bleu casual...Pantofi negrii, toc cui/botine negre/adidasi albi cu dunga roz/tenesi albi/adidasi albi cu negru.Geanta neagra piele/geanta alba piele/geanta neagra cu dungi albe piele/geanta sport material sintetic

Care formeaza o tinuta cat mai draguta [ sa foloseasca lista de haine de mai sus are funda; x ]

1 răspuns:
| KlacK a răspuns:

Pantaloni albi cu bluza cu imprimeu, adidasi albi cu dunga roz, feanta sport material sintetic