| NobodyAmongTheRubble a întrebat:

Am nevoie de citeva produse cosmetice pentru fata care sa-mi ascunda imperfectiunile(cosurile, punctele negrehappy si in special petele negre din jurul ochilor), insa mi-as dori sa fie cit mai naturale si pentru adolescente.Mersi

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarQueen a răspuns:

Ți-aș recomanda produsele de la Vichy pentru așa ceva.

| NobodyAmongTheRubble explică (pentru DarQueen):

Dar cum se numesc aceste produse? ca eu nu prea ma pricep.Corectore sau cum?

| DarQueen a răspuns (pentru NobodyAmongTheRubble):

Http://www.aoro.ro/cosmetice/?f=1-1-2-223-3645

Uite, ai aici lista, vezi ce face fiecare, și alege-l pe cel mai potrivit.
Eu am folosit o cremă pentru coșuri și s-a dovedit a fi foarte bună, costă ceva, dar merită.