| Missmoffet a întrebat:

Am nevoie de o crema intens hidratanta, dar noncomedogenica. Fac un tratament pentru acnee care imi usuca excesiv fata. Nu conteaza pretul, vreau ceva eficient. Multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uleiul de migdale dulci hidratează foarte bine, nu are conservanți.
Pa, pa.

| IntrebarileMele111 a răspuns:

Foloseste Zineryt este foarte eficienta, eu am urmat tratamentul vreo 2 sapt si nu mia mai aparut nici un cos ...desigur,miau si disparut

| IntrebarileMele111 a răspuns:

Foloseste Zineryt la mine chiar a mers si a mai ramas jumatate de lichid in sticluta aceea, cam in 2 sapt iti trece