| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema de fata imi recomandati? Una hidratanta matifianta, care chiar sa faca ce spune. Am inceput un tratament pentru acnee si pielea se usuca destul de tare, raman cojite, dar este inca lucios in zona T, deci trebuie sa rezolv cumva ambele probleme. Parca as incerca cu Nivea, nu vreau sa ma arunc la preturi mari. Ce spuneti?

3 răspunsuri:
| alinutza0408 a răspuns:

Crema de fata matifianta de la Farmec este printre cele mai bune

| anonim_4396 explică (pentru alinutza0408):

Ai incercat-o? Despre crema de la Farmec am auzit ca nu hidrateaza prea bine.

| alinutza0408 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tenul meu e multumit de aceata crema, o folosesc cam de 4 ani, si nu am avut surprize neplacute pana acum, dar depinde si de tenul fiecaruia