| ღSคภ๔яค a întrebat:

Am nevoie de o frizura noua care sa mi se potriveasca dar nu stiu care.Am parul cret si lung peste umeri si este saten. Voi ce ziceti? Prietenele mele spun ca nu ar trebui sa ma tund deoarece am parul frumoss. nu stiu ce sa fac helppT_T Ce frizura mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| Bya_2333 a răspuns:

Ar trebui sa te tunzi in scari si sa incerci ca frizura noua sa fie cat mai originala.si...sa ti se potriveasca...si daca ai vrea te-ai putea vopsi bruneta cu shuvite colorate