| victoriasss a întrebat:

Am nevoie de un reprezentant amway, din Republica Moldova. urgent. Este cineva pe aici...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt reprezentant. Cu ce te pot ajuta? daca ai skype, adauga-ma la prieteni: capshunelu

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUna ziua! Cu ce pot să vă ajut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tin minte sa fie amway deschis in RM. nu inteleg cine poate fi reprezentant caci preturile de vanzare vor fi raportate la tara prezenta (de exemplu Romania) si pretul de vazare va fi extrem de ridicat si in plus, nu exista oporutnitate de atasare... asa ca nu inteleg sensul intrebarii