| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un rimel.superSHOCK sau Mascara SuperCurlacious/Mascara supercurlacious Diamonds? Care este mai bun? Ati incercat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mascara superCurlacious mi se pare cel mai aiurea,,, cel cu scipici se vede gri pe gene.phbbbbt iar super shock e cel mai bun.chiar ft bun.il folosesc si eu si imi face genele f lungi si dese>:X

7 răspunsuri:
| dia_2587 a răspuns:

Mascara supecurlacious, dar sa nu ti-l iei pe cel cu sclipici, chiar nu se vede mai deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mascara supecurlacious

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mascarasupercurlacious.este cel mai bun.sunt reprezentat avon si crede-ma ca folosesc doar mascarasupercurlacious.este foarte bun si face niste gene foarte dese si lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate sunt foarte bune, depinde de fiecare persoana! cine doreste sa fie reprezentant avon sa-mi lase un mesaj pe mail-ul popescu_irina16@yahoo.com

| sweetygirl a răspuns:

Eu folosesc mascara super full de la avon am gene foarte rare iar acest rimel mi le face dese?

| ema2010 a răspuns:

Mascara supershock este cel mai bun.Va spun eu sunt reprezentant avon.