| stefy_8347 a întrebat:

as vrea sa știu dacă rimelurile de la oriflame sunt bune, ca prietena mea mi-a dat un rimel care se numește mascara wonderlash și sa știți ca este minunat, iți face genele super, o periuța mica și ți le face super și plus miroase a parfum, ce sa mai zic dar as vrea sa știu dacă celelalte rimeluri de la oriflame sunt bune.Am încercat de la avon supershok si supercurlacious si sunt ca varzalaughing, nu sunt bune de nimic, deci de la avon m-au dezamăgit cu rimelurile.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intr-adevar mai bune decat cele de la avon dar daca vrei un rimel bun incearca Colosal Volum Express de la Maybelline

| Anca_6593 a răspuns:

Eu folosesc rimel de la oriflame si este foarte bun chiar sunt multumita.si cele de la avon sunt bune dar trebuie sa le aplici in mai multe straturi :*