| eudemonica a întrebat:

Mascara Supershock sau supercurlacious?

7 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Sunt multumita de amna2.
Pa,pa.

| Gabriela2011 a răspuns:

Eu le-am avut pe amandoua. Dar supercurlacious mi se pare mult mai bun pentru mine. Daca vrei sa ai genele mai curbate si mai bine definite foloseste supercurlacious dar daca vrei sa para genele mai dese si putin mai lungi foloseste supersock.

| vampiressa a răspuns:

Supershock evident.Mie imi face niste gene perfecte.In am si pe supercurlacious dar nu sunt prea multumita de el

| Simona07 a răspuns:

Eu folosesc Mascara Supercurlacious si este mult mai bun decat Mascara Supershock pentru ca are o periuta mai speciala adaptata la intinderea genelor dandu-le un volum mai mare si le intoarce asa cum iti doresti. Fundita?

| flor31 a răspuns:

Sunt bune amandoua, eu le folosesc pe amandoua, care cade la mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am superschock si sunt multumita de ea

| MistiqueAngeL a răspuns:

Supercurlacious. Prima nici nu se observa si iti face si genele lipite:p.