| Carmen a întrebat:

Am nevoie de un sfat.merg la o nunta in acest weekend.si am o intrebare.ar merge sa port dress de culoarea pielii cu niste pantofi decupati? sau sa port cizme cu toc? cum credeti ca e ok?

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna1 eu iti recomand sa nu porti niciodata pantofi decupati cu dresuri, poarta-i fara ciorapi,pe piciorul gol,mai ales ca mergi la o nunta,la un local unde e cald. Deci poti opta si pentru niste sandale fara nici o probema.Iar de cizme cu toc la o nunta nici nu poate fi vorba,pastreaza-le pentru servici, scoala, plimbari etc.

3 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Poti sa-ti pui dres dar fara intaritura - sa nu se vada ca ai dres... cizmele ies din discutie. cea mai simpla solutie ar fi sa-ti pui pantofi si ai rezolvat problema :) http://www.rochiirochitesifustite.ro/home

| Someonelikeyou a răspuns:

Poti sa porti si dres de culoarea pielii cu pantofi decupati, doar daca dresul nu are banda aceea la degete, pentru ca se vede foarte urat... poti sa iti iei dres din acela de vara, fara benzile alea doua...se gasesc la jolidon.:*

| KrazySmile a răspuns:

Depinde de culoarea celor 2. ,.si de rochie evident,, aici mai degraba ar fi nevoie de foto pentru ati da un sfat bun!