| IIIx333III a întrebat:

Merge sa port fusta, colanti, iar apoi sosete culoarea pielii si opincute?

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Nu merge :|
Ia`ti niste dresuri mai groase, de genul http://www.shoppingnews.ro/imagini/articole//141/724/dresuri_galpri.jpg si merg mult mai bine. Sau daca vrei sa fie mai fun, poti sa iti iei dresuri colorate http://www.idealmariaj.ro/images/tiny_upload/color.jpg sau http://img.kudika.ro/......78361.jpg.

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Da.ar arata si mai bine daca fusta ar fi de blugi, iar tricoul sa fie in aceeasi nuanta ca si colantii.
cat despre ciorapi, eu asi renunta la ei.arata bine la aceasta combinatie, dar sunt sigura ca ai niste picioare frumoase, care trebuie aratatewinking

| madducu a răspuns:

Mai bine sosete de culoarea colantilor.S-ar vedea urat daca ar fi de culoarea piciorului.Sau daca nu, ciorapi negri mai grosuti cu totul.Asa nu va trebui sa-ti mai iei sosete:*
PStongueoti sa-ti faci o poza imbracata asa si sa vezi tu daca iti place cum iti sta sau nuhappy

| Anaeli a răspuns:

Nu merge. Vor rade colegele de tine.

| Elly_8212 a răspuns:

Nu prea...

| KaTtY a răspuns:

Da.
e frumoasa combinatia asta.

| Laurretta a răspuns:

De ce nu iti iei sosete de acelasi culoare cu colanti? cred ca s-ar potrivi mai bine.

| behappy a răspuns:

Pai.fiecare cu parerea lui...dar.eu zic ca nu big grin

| LyaLiana a răspuns:

Da...Normal ca merge. crede-ma
si oricum ma pricep si la moda!
Chiar e frumoasa aceasta combinatie! happy